Gümüş suyunun hayvanlar üzerinde kullanımı.

Gümüş suyu iyileşmeyi tamamlamak için ve/veya çeşitli hastalıkların tedavisini hızlandırmak için kullanılabilir. Tüm hayvanlar için kullanışlıdır. Memeliler, kuşlar, sürüngenler ve balıklar.

Hastalık ve rahatsızlıkların tedavisinde antibiyotik ilaçlara karşı alternatif oluşturur.

Doğru ppm ve doğru hayvan için üretilip kullanıldığında başarı oranı inanılmaz derece de yüksektir.

Tek yan etkisi geçici süre halsizlik yapabilmektedir. Bu gibi durumda Kullanılan gümüş suyunu seyrelterek tedaviye devam etmek en doğru yoldur.

Memeli hayvanlarda, Gözler, kulaklar, kesikler, sıyrıklar, yaralar ve mantarlar için etkilidir.

Akvaryumunuzun suyuna eklendiğinizde balık hastalıklarına, mantar ve bakterilere karşı etkisini gösterir.

Gümüş tedavisi spinal ağrı tedavisinde yardımcı olur, sinir stres, algılama, kan dolaşım temizleyici, göz, ​​kulak, sinüs, kas ve eklem, kemik ve bağ, ve soğuk algınlığı tedavilerinde kullanılır.

Cilt, kırık kemikler, yırtılmış kas, solucanlar, parazit, konjonktivite, osteoporoz. .

Hayvanlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı korur.

Birçok tıbbi durumlar için dahili veya harici kullanımı ile son derece etkili olan gümüş suyu, hayvanlarınızda görülebilecek gastrit, sıtma, parazitler enfeksiyonlar, sedef hastalığı, göz, kulak ve ağız enfeksiyonları, mantar enfeksiyonları gibi birçok hastalığın tedavisinde güvenle kullanılır.

Kolloidal Gümüşü 1 litre suya  1/2 çay kaşığı ekleyerek 6 dakika içinde hayvanlarınızın içeceği suyu arındırabileceğiniz gibi aynı zamanda bu suyu içirerek onların sağlıklı yaşamalarını sağlayabilirsiniz.