Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

BAŞLANGIÇ

Tarih boyunca kullanılan ve penisilin icadı ile tarih olmaya yüz tutan gümüş suyu ile ilgili bilgi kirliliği sanal dünyada almış başını gidiyor.

Okuduğum makalelerde ve incelediğim bir çok sitelerde, İki çubuk ve bir adaptör ile neredeyse ölüme meydan okuyabilecek insanlar olduğu izlenimi doğdu bende.

Kimileri de öğle inanmış ki yazdıklarına, anlattıklarının ve/veya yazdıklarının yanlış olduğunu kendisine bildirdiğinizde sanki bir toplumun tabularını yıkmaya çalışıyormuşsunuz gibi size saldırıya geçiyorlar.

Dr. Robert O. Becker, "Vücut Elektriği" adlı kitabın yazarı.
Kitabı okumadan Kolloidal Gümüş Suyunun sınırsız tüketilebileceğini yazan kişiler gördüm. Dr. sadece eklemler üzerinde iliklere direkt olarak bağlanan gümüş ve platin tellerden bahsediyor.  Bu sayede insanlarda tam olarak kopmayan eklemlerin tekrar oluşabileceği üzerine bir deney kitabı yazmış.  Bir kitabı bukadar reklam edip hiç okumamak ayrıca incelenmesi gereken bir konu.

Üretim yöntemleri ve hangi yöntemin hangi amaç için olduğu sorusuna sadece “her şeye iyi geliyor” gibi gereksiz bir cevap veriyorlar.

Youtube da izleyen, hemen gümüş suyu imalatına başlıyor.

Başlanabilir tabi ki. Lakin bu ilk adım olmakla beraber çok geniş çaplı araştırma yapılması ve bu alandaki ar-ge çalışmalarının yakından takip edilmesi gerekir.

Gümüş suyu daha doğrusu kolloid konusunu iyi araştırmalı ve nano teknoloji ile gümüş suyu yapımını çok iyi sentezlenmiş olması gerekmektedir.

Tam bir ihtisas konusu demek yanlış olmaz.

En son haberler hakkında bilgi almak için bizi takip edin  

Contact us for more information about our services. Our experienced customer service team can help you find just what you need and can advise you on the options. Our customer service team is available 24 hours, 7 days a week. Most physicians are available from 8 am to 6 pm, Monday to Friday. However, they can also be available in the evening and on Saturdays by appointment only.

Phone: Telefonum

E-mail: powersilver1@gmail.com

Gümüş Suyu Hakkında Makaleler